Firma Gephard zrodziła się z połączenia zamiłowania, wiedzy, a także doświadczenia w dziedzinie złotnictwa i zegarmistrzostwa. Wykorzystując  wieloletnią praktykę w branży jubilerskiej, z pasją oraz pełnym zaangażowanie postanowiliśmy wyjść na przeciw najbardziej wymagającym klientom i stworzyć salon Gephard, w którym oferujemy Państwu szeroki wachlarz luksusowych  zegarków & markowej biżuterii, a także bogate wzornictwo biżuterii dawnej oraz niepowtarzalnej biżuterii złotej z kamieniami naturalnymi jak również perłami. Oferowane przez nas wyroby są najwyższej jakości, wykonane z niezwykłą starannością oraz precyzją. Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego przykładamy dużą wagę do tego , aby sprzedawane przez nas zegarki & biżuteria spełniała Państwa oczekiwania.

Naszą działalność opieramy przede wszystkim na sprzedaży i skupie ekskluzywnych zegarków & biżuterii, a także kamieni szlachetnych. Ponadto oferujemy naszym klientom usługi w zakresie naprawy oraz renowacji luksusowych zegarków wiodących marek znanych na całym świecie. Posiadamy również swoją pracownię złotniczą, w której mistrzowie złotnictwa z wieloletnim doświadczeniem wytwarzają biżuterię złotą na indywidualne zamówienia naszych klientów, a także dokonują wszelkich napraw oraz renowacji biżuterii złotej i srebrnej.

Zapewniając najwyższy poziom obsługi klienta  zapraszamy Państwa do naszego salonu Gephard, przy czym wszystkich klientów bardzo prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się, gdyż z uwagi na zapewnienie Państwu bezpieczeństwa oraz komfortu najwyższej jakości koniecznym jest anonsowanie się.

Dziękujemy Państwu za poświęcony czas.