Firma Gephard prowadzi również komis zegarków luksusowych zarówno męskich, jak i damskich. W celu sfinalizowania transakcji chętnie spotkamy się z Państwem w siedzibie naszej firmy – Poznań, ul. Kochanowskiego 5.

CHCESZ NAS ODWIEDZIĆ? KONIECZNIE SIĘ UMÓW!

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia, jednak z uwagi na bezpieczeństwo oraz komfort naszych klientów konieczny jest uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy mający na celu umówienie spotkania w siedzibie naszej firmy.

JAKIE ZEGARKI PRZYJMUJEMY W KOMIS?

Jesteśmy zainteresowani  wyłącznie oryginalnymi luksusowymi zegarkami następujących marek: Rolex, Breitling, Piaget, Patek Philippe, Audemars Piguet, A. Lange & Söhne, Omega, Baume & Mercier, Breguet, Zenith, Chopard, Cvstos, Corum, Franck Muller, Hublot, IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Panerai, Parmigiani Fleurier, Tag Heuer, Ulysse Nardin, Cartier, Universal Genéve, Vacheron Constantin, Blancpain, Ebel.

W KOMIS NIE PRZYJMUJEMY REPLIK – IMITACJI LUKSUSOWYCH ZEGARKÓW

GWARANCJA FACHOWEJ ORAZ RZETELNEJ WYCENY

Firma Gephard przyjmuje w komis luksusowe zegarki, które posiadają kompletną dokumentację, jak również takie, które nie posiadają dokumentów oraz oryginalnego opakowania. W przypadku wątpliwości Państwa dot. legalnego pochodzenia posiadanego czasomierza, bądź też prawa osób trzecich do Państwa zegarka prosimy o sprawdzenie oraz ustalenie wszystkich niezbędnych szczegółów.

FIRMA GEPHARD  PRZYJMUJE W KOMIS  TYLKO I WYŁĄCZNIE ZEGARKI POCHODZĄCE Z LEGALNEGO ŹRÓDŁA 

CHCESZ ZOSTAWIĆ SWÓJ ZEGAREK W ROZLICZENIU?

Jeśli znudził się Państwu zegarek, który Państwo posiadają firma Gephard przyjmie w rozliczeniu Państwa czasomierz przy zakupie zegarka z kolekcji firmy Gephard.

CHCESZ ODDAĆ W KOMIS SWÓJ  ZEGAREK ? – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli posiadają Państwo zegarek, który chcą Państwo oddać w komis, zapraszamy do wizyty w siedzibie naszej firmy lub prosimy o  prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.